AC SILESIA

O nas

Poznajcie bliżej naszą firmę

Witamy na stronie AC SILESIA –Nasza firma to zgrany zespół doświadczonych ekspertów specjalizujących się w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), którzy z pasją i zaangażowaniem wspierają naszych klientów w osiągnięciu zrównoważonej i efektywnej produkcji energii.

Nasza misja to nie tylko dostarczanie, ale także inspiracja do korzystania z najnowocześniejszych technologii. Jako zaufany dystrybutor najlepszych na świecie producentów komponentów elektrowni fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz klimatyzacji, zapewniamy naszym klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko przyczyniają się do ochrony środowiska, ale także pozwalają osiągnąć znaczące oszczędności energetyczne.

W AC SILESIA kładziemy ogromny nacisk na kompleksową obsługę naszych klientów. Bez względu na to, czy jesteś klientem indywidualnym, czy firmowym, oferujemy profesjonalne wsparcie od początku do końca procesu inwestycji. Nasze usługi realizujemy pod klucz, gwarantując, że każdy projekt jest perfekcyjnie dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Nasz wyspecjalizowany zespół doradców służy fachową wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc naszym klientom w podejmowaniu świadomych decyzji związanych z inwestycjami w energię odnawialną. W AC SILESIA wiemy, że inwestycje w OZE to inwestycje w przyszłość, dlatego angażujemy się w każdy projekt z pełnym zaangażowaniem, dbając o jego trwały i zrównoważony rozwój.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy nie tylko inwestują w efektywne rozwiązania energetyczne, ale również wspierają ochronę naszej planety. AC SILESIA – razem dla zrównoważonej przyszłości!

Nasze podstawowe zalety

Kompleksowa oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych

Profesjonalne ekipy montażowe, jak i serwisowe

Ugruntowana marka

Szybka realizacja zleceń

Opieka dedykowanych opiekunów stale współpracujących z firmami kredytowymi i leasingowymi

Kompleksowa obsługa serwisowa na terenie całego kraju

Gruntowna wiedza na temat aktualnych trendów w temacie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji

Wieloletnie doświadczenie na rynku

Wsparcie na każdym etapie realizacji

Spersonalizowane oferty

Minimum formalności

Monitorowanie i optymalizacja każdej instalacji pod względem doboru elementów i montażu

Wysoka jakość najbardziej innowacyjnych produktów dostępnych na rynku

Gwarancja obejmująca montaż (firma bierze pełną odpowiedzialność za to co wykonuje, a nie tylko odwołuje się jedynie do gwarancji produktowych producenta)

2000+​

WYKONANYCH INASTALACJI fOTOWOLTAICZNYCH

1500+

WYKONANYCH INSTALACJI POMP CIEPŁA

1

JESTEŚMY NAJPESI W ROGIONIE

16​

WŁASNYCH EKIP MONTAŻOWYCH

nasza misja ac silesia

Nasza Misja

W AC SILESIA zobowiązujemy się do transformacji energetycznej, dążąc do stworzenia świata, w którym energia pochodzi z zasobów przyjaznych środowisku. Naszym celem jest promowanie i dostarczanie nowoczesnych technologii opartych na Odnawialnych Źródłach Energii, takich jak energia słoneczna, wiatrowa i hybrydowa.

Trzy filary naszej misji:

  • Zrównoważona Przyszłość: Pracujemy nad dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do zrównoważonej przyszłości. Poprzez inwestycje w projekty związane z odnawialnymi źródłami energii, dążymy do minimalizacji wpływu na środowisko i ograniczenia emisji dwutlenku węgla.
  • Edukacja i Świadomość: Wierzymy, że edukacja to klucz do zmiany. Dlatego angażujemy się w działania edukacyjne, informując społeczność o korzyściach wynikających z korzystania z odnawialnych źródeł energii. Chcemy inspirować do podejmowania świadomych decyzji dotyczących energetyki.
  • Doskonałość Technologiczna: AC SILESIA kieruje się dążeniem do doskonałości technologicznej. Inwestujemy w najnowsze technologie, aby dostarczać efektywne i niezawodne rozwiązania energetyczne naszym klientom. Nasze projekty są oparte na innowacjach, które podnoszą jakość życia i sprawiają, że energia jest dostępna dla każdego.

Dołącz do naszej misji w kierowaniu światem ku zrównoważonej i ekologicznej przyszłości. AC SILESIA – Energia dla Zmiany!

AC silesia – Nasz zespół

Oto nasza firma i ludzie za nią odpowiedzialni.

acsilesia lukasz

Łukasz Cybulski

Szef działu Obsługi Klienta. Doświadczony trener i konsultant od lat związany z branżą OZE.

acsilesia artur

Artur Chełminiak

Szef działu ds. Pomp ciepła i klimatyzacji, Absolwent wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Śląskiej o specjalności Energooszczędne Techniczne Wyposażenie Budynków. Inżynier z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży HVAC

acsilesia karina

Karina Cybulska

Szefowa działu finansowego. Jej blisko 20-letnie doświadczenie w obszarze obsługi finansowej klientów sprawia, że doskonale radzi sobie z złożonymi zagadnieniami związanymi z kredytami, leasingami czy dofinansowaniami.

acsilesia marcin

Marcin Pałągiewicz

Szef działu ds. Fotowoltaiki, kieruje zespołem zajmującym się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem systemów fotowoltaicznych.

Co mówią o Nas nasi klienci?

Współpracujemy tylko z najlepszymi

galmet
klimatyzacja kaisai e1681230773383
Noxa e1681230589121
Haier Logo
Midea.svg
Scroll to Top