Ambasador AC Silesia

Oferta skierowana do obecnych Klientów – AC Silesia

Dziękujemy za zaufanie

Cieszymy się, że zdecydowałeś się na korzystanie z naszych usług i dziękujemy Ci za zaufanie, które nam okazałeś.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy pomóc Ci w oszczędzaniu energii i ochronie środowiska. Nasza firma zawsze stawia na jakość i innowacyjność, dlatego nasze rozwiązania są najnowocześniejsze i dostępne dla każdego, kto chce korzystać z ekologicznych źródeł energii.
Uruchomiliśmy program Ambasador marki, który pozwoli naszym klientom na zdobycie dodatkowych korzyści. Dla naszych Ambasadorów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody za skuteczne polecenie naszej firmy.
dziekujemy za zaufanie

Jeśli poleciłeś naszą firmę swojemu znajomemu lub rodzinie, otrzymasz teraz 500 zł wypłacone w bonach Sodexo. A to jeszcze nie wszystko – za każde kolejne skuteczne polecenie naszej firmy, otrzymasz aż 750 zł wypłacone w bonach Sodexo.

Oferta ta jest ważna od 01 listopada 2023 r. do 31 grudnia 2024 r., więc masz czas, aby polecić nas swoim bliskim i zyskać dodatkowe korzyści.

Dziękujemy Ci za zaufanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne możliwości, aby pomóc Ci w korzystaniu z ekologicznych źródeł energii.

Regulamin programu „Ambasador marki”

 1. Organizatorem programu „Ambasador marki” jest firma AC Silesia, zajmująca się dostarczaniem ekologicznych źródeł energii dla domów.
 2. Program jest skierowany do osób, które korzystają z usług firmy i chcą polecać ją swoim znajomym lub rodzinie.
 3. Program trwa od 01 listopada 2023 r. do 31 grudnia 2024 r.
 4. W ramach programu, za każde skuteczne polecenie firmy, osoba polecająca otrzyma bonus w postaci bonów sodexo w następującej wysokości:
  · za każde skuteczne polecenie: 500 zł wypłacone w bonach sodexo
 5. Skuteczne polecenie firmy oznacza, że osoba polecona zakupi od firmy AC Silesia, instalację fotowoltaiczną lub pompę ciepła.
 6. Osoba polecająca może przesłać polecenie przez formularz znajdujący się na stronie www.acsielsia.eu lub mailowo na adres biuro@acsielsia.eu
 7. Osoba polecająca nie może polecać siebie ani swojego gospodarstwa domowego.
 8. Osoba polecająca nie może być pracownikiem lub współpracownikiem firmy.
 9. Bon sodexo jest wypłacany w formie kodu do wykorzystania w serwisie sodexo.pl.
 10. Organizator programu nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie bonu przez osobę, która go otrzymała.
 11. Organizator programu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu programu w dowolnym czasie bez konieczności informowania o tym uczestników programu.
 12. Wszelkie spory wynikłe związane z programem „Ambasador marki” będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby organizatora.
 13. Udział w programie oznacza akceptację regulaminu.
ac silesia realizacje fotowoltaika 15
ac silesia realizacje fotowoltaika 14
masz pytania? zadzwoń!

500 114 212

Nasz adres

ul Pokoju 17, Katowicde, Polska

nasze Telefony

500 114 212
608 661 943

Adres E-mail

biuro@acsilesia.eu

Napisz do nas i umów się na spotkanie

Scroll to Top