Fotowoltaika

Chcesz produkować własną energię elektryczną lub po prostu płacić mniej za prąd?
​Pomyśl o instalacji fotowoltaicznej!

Instalacja fotowoltaiczna

​Pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji –od zaplanowania, przez uzyskanie finansowania, po montaż.

​Oferujemy indywidualny dobór rozwiązania na podstawie bezpłatnego audytu fotowoltaicznego nieruchomości i analizy zapotrzebowania na energię elektryczną.
​Instalacje najwyższej klasy montujemy z udziałem doświadczonych instalatorów zarówno na powierzchniach dachowych, jak i na gruncie.
​Dzięki współpracy naszej firmy z kilkoma bankami możesz liczyć na korzystne finansowanie swojej inwestycji. Udzielamy również wsparcia w zakresie licznych programów dofinansowania mikroinstalacji.
​Sprawdź rozwiązania, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i korzystaj z energii najlepszej pod słońcem!
ac silesia realizacje fotowoltaika 18
ac silesia realizacje fotowoltaika 5

Gdzie montujemy panele fotowoltaiczne?

Nasza firma specjalizuje się w instalacji paneli fotowoltaicznych, obejmując obszar całej Polski. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firmowych i rolniczych, dostarczając kompleksowe rozwiązania.

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług, począwszy od profesjonalnego audytu, który ocenia zapotrzebowanie na energię elektryczną i określa optymalne umiejscowienie paneli fotowoltaicznych. Następnie przygotowujemy projekt, przeprowadzamy montaż, a także zapewniamy serwis instalacji.

Nasze wartości to wysoka jakość wykonania, profesjonalizm i terminowość. Każdą instalację traktujemy indywidualnie, dostosowując rozwiązania do potrzeb klienta. Nasze zlecenia realizują doświadczeni specjaliści, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę.

W ofercie posiadamy wyłącznie panele fotowoltaiczne najwyższej klasy od renomowanych producentów. Gwarantujemy ich wysoką wydajność oraz niezawodne działanie przez wiele lat.

Nowoczesne Panele Słoneczne Najnowszej Generacji w Naszych Projektach Fotowoltaicznych

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług oraz kompleksowego podejścia do realizacji projektu.

ac silesia realizacje fotowoltaika 15
ac silesia realizacje fotowoltaika 14
masz pytania? zadzwoń!

500 114 212

Odkryj Potencjał Energii Słonecznej z Naszymi Projektami Fotowoltaicznymi! Wybierz Zrównoważoną Przyszłość – Kliknij Tutaj, Aby Dowiedzieć Się Więcej i Zacząć Inwestycję w Energii Odnawialnej już Dziś.

Co mówią o Nas nasi klienci?

Dobra jakość i wysoki standard to gwarancja sukcesu.
„Dobra współpraca, a instalacja wytwarza efektywnie energię, aż miło się to nadzoruje.”
testimonial 150x150 1Paweł
„Nie mam uwag 🙂 Wszystko załatwione tak, jak w umowie. I to całkiem szybko, z minimalnym obsunięciem terminu, co dla mnie jest dużym zaskoczeniem. Patrząc na cały proces budowy to byłam przyzwyczajona do ciągłych przesunięć terminów. A tutaj to naprawdę wyszło całkiem dobrze.”
testimonial2 150x150 1Anka
„Udało nam się całkiem sprawnie wykonać instalację. Szybo dostaliśmy cały projekt i fajnie zostało wykonane. Cenowo tez całkiem fanie. Sama instalacja jest na plus.”
service 4 150x150 1Aneta
„Udało się przed zmianą przepisów. Współpraca dobra, a instalacja już pracuje i każdy wyprodukowany kW cieszy.”
Edyta
„Bezpłatny audyt przeprowadzili błyskawicznie, a wycena instalacji była na dobrym poziomie w porównaniu z konkurencją. Po podpisaniu umowy kontakt i współpraca bez zastrzeżeń. Warto było im zaufać.”
Tadeusz B.

Wsparcie i Gwarancja Jakości: Kompleksowe Realizacje Elektrowni Słonecznych z Fotowoltaiką

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, kładziemy nacisk na kompleksowe przygotowanie elektrowni słonecznej. Nasza oferta obejmuje pełen zakres działań, począwszy od opracowania projektu, poprzez montaż i podłączenie do sieci elektrycznej, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo, służymy wsparciem w procesie pozyskiwania dofinansowania z programów rządowych i samorządowych, co umożliwia efektywną redukcję kosztów inwestycji.

Realizujemy nasze projekty wykorzystując nowoczesne panele słoneczne najnowszej generacji, charakteryzujące się wysoką efektywnością, oszczędnością energii oraz długotrwałą żywotnością. Dążyliśmy do zapewnienia najwyższej jakości komponentów, aby zapewnić niezawodność działania instalacji przez wiele lat.

Nasz adres

ul Pokoju 17, Katowicde, Polska

nasze Telefony

500 114 212
608 661 943

Adres E-mail

biuro@acsilesia.eu

Napisz do nas i umów się na spotkanie

Scroll to Top